Технічні характеристики

Інсталяція “Лекторій” складається з сімнадцяти стільців, заввишки трохи більше трьох метрів, розташованих біля будівлі центрального корпусу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Площа інсталяції дорівнює приблизно 600 м². Стільці займають площу басейну та виходять за його межі з усіх боків, органічно вписуючись у навколишній благоустрій. В деяких стільцях розташованих по периметру є приховані сходи, за допомогою яких легко піднятись вгору. Стільці виконані зі 4-х міліметрової сталі, та покриті стійкою фарбою. Вночі інсталяція підсвічується вуличними тротуарними ліхтарями.

Автор проекту

Микита Шаленный – художник, архітектор. Живе і працює в Дніпрі. Використовує різні медіа-інсталяція, фото, живопис, графіка, віртуальна реальність та інші.

Завдяки своєму архітектурному бекграунду, має багатий досвід у реалізації складних масштабних проектів в Україні та за кордоном. Лауреат декількох премій у галузі мистецтва. Має розгорнуту географію виставок у світі.

Одна з робіт автора Міст. VR, зроблена разом з датськой компанієй Khora Contemporary, потрапила на сторінки The New York Times – як одна із художніх робіт створена на межі мистецтва та нових технологій.

Реалізація проекту

Макс Гольдін – засновник компанії візуальної індустрії та виробництва айдентики. Співавтор Принципів оформлення фасадів «Дизайн-код Дніпра» і один із засновників колаборації dnipro.design яка супроводжує візуальний образ бренду Дніпра і Дніпропетровської області.

Має унікальний досвід реалізації знакових і містоутворюючих об’єктів, як комерційного так і урбаністичного, і культурного значення. Портфоліо реалізованих робіт включає в себе всі великі міста України і ряд європейських.

У співпраці з відомими вітчизняними та зарубіжними архітекторами і художниками, реалізовані найскладніші проекти втілені в камені, металі та полімерних матеріалах.